BUSINESS MAKERS

SZKOLENIA

BADANIA

AGNIESZKA LISOWSKA

+48 721 827 902

 

(Pon. - Pt. 8:00 - 18:00)

 

Napisz do nas:

biuro@businessmakers.pl

DOROTA KLIMALA

+48 506 053 521

 

(Pon. - Pt. 8:00 - 18:00)

 

Napisz do nas:

biuro@businessmakers.pl

AGNIESZKA LISOWSKA, WILKÓW 1A, 58-125 PSZENNO, NIP: 8842300899, REGON: 385500365 / DOROTA KLIMALA, NIECISZÓW 64TA (56-400),  NIP: 9111661991, REGON: 021713880 / ADRES E-MAIL: BIURO@BUSINESSMAKERS.PL, TEL.  +48 721 827 902
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed
wyrażeniem  zgód na przetwarzanie danych (zobacz) / Realizacja: Plutowski.pl

BADANIA

SZKOLENIA

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Czas spędzony na szkoleniu Agnieszki, to najlepiej ulokowane pieniądze. Dużo przydatnej wiedzy w pigułce, podanej „ludzkim” językiem. Atmosfera szkolenia była iście przyjacielska. Chociaż było to moje pierwsze spotkanie z Agnieszką, to miałam wrażenie, że znamy się od zawsze. Polecam wszystkim!

 

 

ALICJA MUŁKOWSKA

HR & ADMINISTRATION MANAGER

W biznesie nad wyraz cenię sobie szacunek i zaufanie, zarówno do ludzi jaki i całego procesu. Agnieszka jest tego żywym przykładem, we wszystko co robi wkłada całe serce a jej profesjonalizm i pasja jest widoczna na każdym etapie współpracy (...) Jest przy tym szalenie skromna, autentyczna i prawdziwa. Rekomenduję i szczerze polecam.

 

 

MARZENA GROCHOWSKA

BRAINOLOG, EKSPERT ZARZĄDZANIA DOBROSTANEM

Ogromna wiedza merytoryczna i praktyczne doświadczenie. Dorota cechuje się profesjonalizmem i życzliwością wobec drugiego człowieka. Potrafi słuchać i zadawać trafne pytania. Wyzwala pozytywna energię - inspiruje do działania. Polecam każdemu kto szuka coacha z powołania!

 

 

PATRYCJA GBYL

PRODUCENT, NARODOWE FORUM MUZYKI

Profesjonalizm, empatia, motywacja, samoświadomość, wysokie umiejętności społeczne, pozytywna energia! Niezwykła osoba! Inteligenta emocjonalnie o bystrym spojrzeniu i przejrzystym umyśle. Kobieta wulkan! Ze szczerym uśmiechem i sercem na dłoni. Miałam szczęście, że poznałam Dorotę! Polecam w 100%!

 

 

ALEKSANDRA PIETRUSIAK

TALENT SPECIALIST W TAP.TALENT

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

WSPÓŁPRACOWALIŚMY M.IN. Z:

 WSPIERAMY ROZWÓJ FIRM 

 

Inspirujemy do zmian oraz tworzenia nowych rozwiązań!

 

Doskonale wiemy, że w biznesie "jedyną stałą jest zmiana". Pewne rozwiązania oraz narzędzia, które jeszcze kilka lat temu były szeroko stosowane, nie wpisują się już w rzeczywistość biznesową. Dlatego tak ważna jest ciągła aktualizacja wiedzy i umiejętności. Zmieniły się standardy obsługi klienta, strategie sprzedaży oraz sposoby zarządzania zespołami. Stąd nasz fokus na wsparcie organizacji w rozwoju kompetencji przyszłości, jakimi są np.: szybkie uczenie się, ale też szybkie oduczanie, adaptacja do zmian czy nieszablonowe podejście do złożonych problemów.

 

Dzielimy się po prostu tym, co działa!

 

Naszą misją jest przekazywanie aktualnej wiedzy w angażujący, praktyczny sposób, wychodzący poza utarte i wyuczone schematy. Kierujemy się zasadą, że wiedza szkoleniowa ma być praktyczna, dopasowana do uczestników, a co najważniejsze możliwa do zaimplementowania w środowisku firmowym.

OFERTA

      DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>      

 KIM JESTEŚMY? 

 

Business Makers to marka, która jest łącznikiem świata biznesu z aktualną wiedzą i zastosowaniem jej w praktyce.

 

Wysoka jakość świadczonych usług szkoleniowych stanowi dla nas priorytet, a zadowoleni Klienci potwierdzają, że to najlepszy kierunek.

 

Naszą codziennością jest wychodzenie poza schematy i ciągła nauka.

 

Wiedzę i kompetencje z wysoką skutecznością przenosimy na salę szkoleniową, gdzie w oparciu o potrzeby grupy – realizujemy warsztaty, podczas których uczestnicy zdobywają nowe umiejętności w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni.

Zapisz się

 

 na newsletter! 

 

Zostaw email, a raz na kilka tygodni otrzymasz wiadomość z nowymi publikacjami oraz projektami, nad którymi pracujemy.

Twoje imię:

Adres e-mail:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od AGNIESZKA LISOWSKA, WILKÓW 1A, 58-125 PSZENNO.

ZAPISUJĘ SIĘ!
ZAPISUJĘ SIĘ!
Dziękujemy za zapis!

Wypełnij proszę wymagane pola

Twoje imię:

Adres e-mail:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od AGNIESZKA LISOWSKA, WILKÓW 1A, 58-125 PSZENNO.

ZAPISUJĘ SIĘ!
ZAPISUJĘ SIĘ!
Dziękujemy za zapis!

Wypełnij proszę wymagane pola

21 czerwca 2022 miałam przyjemność być gościem jako "Kobieta inspirująca" w projekcie Kobiet zmieniających BNP Paribas. W trakcie wywiadu opowiedziałam o swojej ścieżce zawodowej, o wzlotach i upadkach,
Za nami fantastyczny projekt WO- MENTORING FUTURE UP BNP Paribas Bank Polska, stworzony przez ludzi pełnych pasji i otwartych na nowe rozwiązania. Dziękuję BNP Paribas Polska, za zaproszenie
CRASH Mondays to odbywający się w Krakowie, Warszawie, Gdyni, a od 2021 roku także we Wrocławiu comiesięczny cykl wydarzeń i warsztatów, w którym marketingowa teoria zderza się z


SZKOLENIA

BIZNESOWE


ROZWIŃ KOMPETENCJE

PRZYSZŁOŚCI W FIRMIESprawdź szczegóły >>

 

BADANIA

DISC I MTQ48 PLUS

 

WZMOCNIJ POZYTYWNE

ZACHOWANIA W ORGANIZACJI

 

 

Sprawdź szczegóły >>


AKADEMIA

LIDERKI


SPRAW, BY LUDZIE CHCIELI

ZA TOBĄ PODĄŻAĆ!Sprawdź szczegóły >>